EN İYİ JOOMLA TEMALARI

Dünyanın en fazla kullanılan içerik yönetim sistemi olan Joomla için geliştirilen temalar her geçen gün gelişiyor. işte en popüler joomla tema sitelerinin en son temaları.

Vertigo (rocket theme)

6 farklı renkte satışa sunulan tema hem joomla 1 hem de 1.5 sürümleri ile çalışabiliyor. 32 farlı modul position’ı bulunan tema, IE7, IE6, Safari 2+, Firefox 2+, Opera 9+ web arayıcıları ile de tam uyumlu. ayrıntılı bilgi için buraya, temanın demosu için buraya tıklayın.

Daylight (yoo theme)

yootheme’nın yeni teması, joomla 1.5 ile çalışıyor ve farklı renk varyasyonlarına sahip. png formatındaki kaynak dosyaları ile satıla tema, web tarayıcıların son sürümleri ile sorunsuz çalışıyor ve tüm yootools modül, plug-in ve componentleri ile uyumlu. buradan aytıntılı bilgiye ulaşabilir, buradan test edebilirsiniz.

celebsplazza (template plazza)

celebs plazza, template plazza grubunun son teması. tema ile ayrıntılı bilgi burada, demosu burada. çok şık bir frontpage slideshow ile sunulan site daha çok video ağırlıklı içerik sunmak isteyenler için uygun görünüyor.

Novaspace (themesclub)

son olarak themesclub’ın novaspace temasını tanıtalım. oldukça klasik bir tema olan novaspace’in ayrıntılı bilgi ve demosuna buradan ulaşabilirsiniz. temanın en önemli özelliği ise arama motorlarıyla optimize edilmiş olması ki; içerik yönetim ssitemlerinde bu oldukça önemli bir ayrıntı.

WordPress Temalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Aramalarınız:

  • en iyi joomla temaları
  • en güzel joomla temaları
  • en iyi joomla teması
  • en iyi joomla tema
  • joomla spor teması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.