SATILIK SCRİPTLİ SİTELER

Bünyemizde bulunan bazı siteleri, zaman ayıramamız sebebiyle satışa çıkardık. Fiyatları zararınadır ve son fiyatlardır. Haziran 2012 sonuna kadar geçerli fiyatlar yazılmıştır ve Temmuz itibariyle fiyatlar artırılabilir. Sitelerinin hiçbirinin banı vs. bir eksiği yoktur. Adsense geliri elde edilebilecek sitelerdir. Film sitesi ve kısa URL sitesine adsense yerleştirmemenizde fayda vardır. Bu tür siteler Adsense tarafından tasvip edilmeyen sitelerdir. Film sitesi hariç diğerleri 2-3 yaş arasındadır. Almayı düşündüğünüz site için info@birtutambilgi.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Site bilgileri aşağıdadır.

1

Hitbaz.com (Hit Kazanma Sitesi) Buradaki site ile aynı scripte sahiptir ve lisanslıdır. Fiyatı 250 TL.

2

birurl.com Kısa Url Servisi

Tek isme lisanslı scripti vardır. Bağlantıyı belirleme imkanı vardır. (birurl.com/birtutambilgi gibi) Fiyatı 50 TL,

3

Wordtema.com WordPress Tema ve Eklenti Sitesi

WordPress tema ve eklenti paylaşımı yapanlar için çok güzel isme sahip bir site. Fiyatı 30 TL,

4

Film Sitesi

Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. İsmi aramalar için uygun bir sitedir ve bir aylık olmasına rağmen günlük 300 tekil ziyaretçisi vardır. Fiyatı 150 TL,

5

reklamtarlasi.com

Reklam yayınlayarak gelir elde etmek isteyenler için çok güzel bir site. Ekmeğini çok yediğimiz bir sitedir. Özel scripti vardır ve tek alan adına lisanslıdır. Fiyatı 100 TL.

6

Ürün tanıtımlarının yapıldığı önceyorum.com ile, adsenseden ciddi gelirler elde edilebilir. Yorum ön planda olduğu için sürekli güncel olacaktır. Fiyatı 30 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.